10 trendů pro rok 2020 ve světě 3D povlečení

10 trendů pro rok 2020 ve světě 3D povlečení

Moderní povlečení nabízí mnohem víc možností, jak vyjádřit vaši osobnost a elegantně doplnit interiér než kdykoliv předtím. Tím největším trendem se v posledních letech stalo tzv. 3D povlečení. Vyrábí se speciální technologií tisku, která postupným nastříkáním barev vytváří prostorový efekt. Jedná se o vizuálně velmi zajímavý doplněk, který si zamilují děti i dospělí. Nabídka 3D povlečení se totiž rozhodně nevztahuje jenom na ty nejmenší. Pojďme se společně podívat, co všechno se na 3D povlečení může objevit a z čeho se tento typ povlečení vlastně vyrábí.

Bavlna i umělá vlákna

Výběr materiálu 3D povlečení záleží čistě na vaší preferenci. Najdete jak přírodní povlečení z bavlny, tak i povlečení s prostorovými motivy vyrobené ze syntetických vláken. Výhodou bavlněného povlečení je především velká prodyšnost a savost. Umělá vlákna v těchto ohledech ale nijak výrazně nezaostávají, navíc se do nich nemají tendenci stěhovat roztoči, takže jsou mnohem lepší pro alergiky. Vyzkoušejte třeba 3D povlečení z mikrosaténu, který má tu výhodu, že se po praní nemusí žehlit. Stačí jenom vyvěsit a za chvilku si můžete užívat čerstvou vůni i prostorový obraz.

Cesta ke hvězdám

Vesmírné motivy jsou velmi populární. Kdo by se koneckonců nechtěl vydat na cestu do vesmírného neznáma. Najít můžete jak pohledy na hvězdnou oblohu, tak například pohledy na planety či komety. Skvělé pro malé i velké vědátory.

3D mazlíček

Mnoho z nás tráví nezdravé množství času brouzdáním roztomilých videí či fotografií zvířatek na internetu. A samozřejmě se nějaký ten opravdový chlupatá mazlíček často v našem domově nachází také. Proč nejít ještě dál a nepořídit si dalšího mazlíka, který vás přivítá na povlečení při vstupu do ložnice. Nadšené mávání ocásku nečekejte, jinak je ale 3D mazlík na povlečení jako živý.

Pohádkové světy

Fantazii se meze nekladou, a tak můžete na svém povlečení navštívit i zcela fantaskní světy. Ideální jsou tyto motivy především pro dětské pokoje, i dospělí si ale mohou dovolit občas se zasnít a vstoupit do světa jednorožců, obrů či čarodějnic.

Poznávejte svět z postele

Cestování je zdrojem radosti, ale také stresu. Balení kufrů, kupování letenek a chaos při hledání hotelu může udělat z cesty za historickými památkami či přírodou noční můru. Místo toho se můžete oddávat příjemnému snění na vaší posteli s přikrývkou povlečenou 3D vzorem nejznámějších světových památek či panoramaty měst. Pokud nemáte nervy na to se vydat do Paříže, tak si Eifelovku užijte alespoň doma.

Dejte najevo svoji lásku ke sportu

Sportovní nadšenci si mohou pořídit 3D povlečení, které přesně odráží vztah k jejich oblíbenému koníčku. Ocitněte se třeba uprostřed fotbalového zápasu nebo sledujte každý den před spaním baseballový míč letící přímo na vás.

Louka u vás v ložnici

Květinové motivy jsou na povlečení dlouholetou klasikou. Dosud ale nikdy nebyly dostupné v kvalitě, která vás láká k utrhnutí květiny na vašem povlečení. Vybrat si můžete z mnoha druhů krásných rostlin od kopretiny až po orchidej. Nebo místo samostatné květin zvolte celou rozkvetlou louku. Každá domácnost potřebuje trošku přírody a nemusí jenom stát v květináčích.

Zaparkujte si motorku na matraci

Motorkáře většinou poznáte na první pohled už podle oblečení a celkového vzhledu. Svoji lásku k železný ořům na dvou kolech můžete vyjádřit i pořízením 3D povlečení s motorkou, která přímo vybízí k jízdě.

Oblíbení hrdinové

Licencované zboží dnes najdete opravdu všude a platí to i o 3D povlečení. Svoje oblíbené superhrdiny nebo postavy z pohádek můžete vidět v 3D kině s brýlemi, pro vychutnání požitku z 3D povlečení však budou stačit pouze vaše vlastní oči. Pořiďte si do ložnice třeba Spidermana nebo princeznu Elsu.

Děsivé motivy nejen pro Halloween

Lebky, zombie či jiné příšery najdeme ve výlohách obchodů především kolem Halloweenu, vy ale můžete děsit sebe a vaše spolunocležníky každou noc, pokud si pořídíte 3D povlečení s hororovými motivy.