Kouzelné triky s 3D designem

Kouzelné triky s 3D designem

Zdobí vaši ložnici krásné a na dotek příjemné povlečení v nejrůznějších barevných kombinacích, ale vám se přesto zdá, že už je to prostě trochu nuda? Máme pro vás řešení, vyzkoušejte naše povlečení s 3D potiskem a oživte ložnici zcela novým designem. Budete překvapeni, jak toto povlečení prostor oživí

Klasické povlečení s tradičními vzory má své stálé místo v každé ložnici. Můžete jej vhodně sladit s ostatním zařízením interiéru a užít si působivý výsledný dojem. Při správné volbě materiálu navíc povlečení přispěje k vašemu nerušenému spánku po celou noc. Zní to ideálně, ale co kdybychom vám nabídli ještě další přidanou hodnotu? V našem sortimentu ložního prádla vám nabízíme unikátní povlečení s oboustranným 3D potiskem, který udělá z každé noci skvělý zážitek!

Povlečení je vyrobeno z velmi příjemného mikrovlákna, které se vyznačuje jedinečnými termoregulačními vlastnostmi. Díky nim vaši pokožku v létě ochladí, v zimě naopak zahřeje. Navíc vyniká nízkou mačkavostí, a tak se nebudete muset zatěžovat zdlouhavým žehlením. Také potisk je velmi kvalitní, barvy zůstávají syté i po častém praní. Rozhodně proto nemusíte mít strach, že se povlečení sepere a radost z potisku bude jen krátkodobá.

3D technologie barvení tkanin přináší do ložnic závan svěžího vzduchu. Jde o stále oblíbenější metodu nanášení barev na látku pomocí virtuálních šablon a výsledek je skutečně ohromující. Vsaďte na autentické vzory, které vás přenesou na rozkvetlou louku, do známých metropolí nebo na slunnou pláž. Výhodou je, že povlečení je vhodné i pro alergiky, takže si může ložnici ozdobit opravdu každý. Už jste se rozhodli, jaké bude to vaše?

##PRODUKTY##

Pokud vás variantou 3D designu přece jen nezlákáme, nabízíme vám také mnoho klasických typů povlečení. Vybírat můžete z bavlněného, krepového, flanelového nebo saténového ložního prádla nejvyšší kvality. Na e-shopu Bedario.cz máme jemné i výrazné vzory v široké barevné škále, abychom vám vždy nabídli to nejlepší pro váš domov.