Květinově krásná ložnice je hitem letošního léta

Květinově krásná ložnice je hitem letošního léta

Květiny jsou neodmyslitelnou součástí naprosté většiny domácností. Snad v každém bytě nebo domě najdete nějakou tu rostlinku. Někdo je vášnivým pěstitelem orchidejí, někdo se stará o bylinky a další zase mají alespoň kaktus. Patří ale květiny do ložnice a dětských pokojů? Jaké existují mýty kolem umisťování květin do ložnice? Pokud i po přečtení článku budete proti, nemusíte si zoufat. Nabízíme spoustu dechberoucích květinových dekorů na povlečeních. A ty jsou letos určitě interiérovým hitem. Kdo nechce kytku v květináči, může ji tak mít v posteli.

 

Dýchají váš kyslík?

Možná jste se dočetli, že květiny v ložnici nejsou příliš vhodným doplňkem, protože „vydýchají“ kyslík. A to v noci, až budete spát. Nevěřte tomu, jde o fámu. Jak se ale říká, na každém šprochu je pravdy trochu. Je tedy pravda, že květiny přes noc část kyslíku opravdu spotřebovávají. Je to ale zanedbatelné množství. Naopak pohlcují oxid uhličitý a podílí se na zvlhčování vzduchu.

 

Přece jen…

Je ale dobré volbu květin umístěných blízko místa, kde spíte, zvážit. Přece jen pronikavá vůně kvetoucích květin by vás mohla rušit. Vybírejte raději mezi těmi nekvetoucími. I ty mohou udělat parádu. Jen dejte pozor a pečujte o ně svědomitě. Nenechte je uschnout, ale ani to se zaléváním příliš nepřehánějte. Nebezpečné jsou totiž v tomto případě plísně. Způsobené právě nevhodnou péčí. Nakonec tak uškodíte nejen květině, ale i sobě.

 

Buďte blíž přírodě

Také podle Feng Shui je vhodné umisťovat rostliny i do ložnice. Přiblížíte si tak kousek blahodárné přírody. Některé rostliny jsou dokonce schopné pohltit různé toxiny. A pak je tu ta zelená. O působení zelené barvy jste už určitě slyšeli. Vaší ložnici bude určitě slušet a vás uklidní. A kde jinde máme být klidní než v ložnici, kde si máme odpočnout a relaxovat.

 

Květiny budou tohle léto opravdu trendem. I my proto nabízíme povlečení s květinovými vzory. Hodila by se k vám lilie nebo raději preferujete klasickou a romantickou růži? Fantazii se meze nekladou. Nechte letos svoji ložnici rozkvést. ZN. vhodné i pro alergiky!

 


Související produkty

Luxusní bavlněné povlečení 140x200 cm, 70x90 cm - Zelená zahrádka

Skladem - ihned k odeslání, v pátek 10. 2. u vás
599 Kč

Porovnat

3D povlečení 140x200, 70x90 cm - Svazek slunečnic

Odesíláme do 5 pracovních dní, v pátek 17. 2. u vás
449 Kč

Porovnat

3D povlečení 140x200, 70x90 cm - Louka

Odesíláme do 5 pracovních dní, v pátek 17. 2. u vás
449 Kč

Porovnat

3D povlečení 140x200, 70x90 cm - Beruška červená

Odesíláme do 5 pracovních dní, v pátek 17. 2. u vás
449 Kč

Porovnat