Přivítejte léto barvami! Trendem je svěží zelená

Přivítejte léto barvami! Trendem je svěží zelená

Šedivých podmračených dnů jsme si během letošní dlouhé zimy užili až dost, konečně je na čase přivítat léto, a to rovnou ve velkém stylu. Pusťte do svého domova slunce a vytvořte si s pomocí vhodně zvolených barev oázu klidu, do které se budete vždycky rádi vracet. Trendem roku 2017 je zelená ve všech různých odstínech!

Domov by měl být symbolem štěstí, radosti a rodinné pohody. Abyste se tu cítili útulně za každé situace, vsaďte na správnou kombinaci barev, která vám pomůže vykouzlit ty správné pocity. Psychologie barev dnes patří k běžně zohledňovaným faktorům při zařizování interiéru a není divu, některé barvy totiž dokážou zázraky. To platí především pro místa, kde trávíte podstatnou část volného času, jako je například ložnice. Ke spokojenému životu je potřeba hlavně kvalitní, klidný spánek, který můžete snadno podpořit právě zelenou barvou. Vyberte si z naší nepřeberné nabídky ložního prádla v nejrůznějších odstínech zelené a užívejte si pocit harmonie během celé noci i po probuzení.

 Uklidní a navodí pocit štěstí

Trendy letošního roku hlásají návrat k přírodě, v kurzu je především zelená barva, a to na stěnách, dekoracích či třeba ložním prádle. Se zelenou, která se těší stále větší oblibě zákazníků, se navíc pojí spousta pozitivních vibrací. Je to barva, která uklidňuje, do bytu přináší svěžest, rovnováhu a čistotu. Pokud pracujete v pohodlí domova, jistě oceníte, že také napomáhá k lepší koncentraci.

Vytvářejte hravé kombinace

Popusťte uzdu své fantazie a přizpůsobte si domácnost na míru vlastnímu vkusu. Zelená barva je dostupná v široké škále odstínů, můžete tak vytvářet elegantní i hravé kombinace, prozářit domov teplými odstíny, nebo se naopak obklopit moderními chladnými tóny. Vše záleží jen na vás. Zelenou doporučujeme kombinovat s bílou, hnědou nebo šedou barvou. Neotřelé spojení přináší také se žlutou či nadčasovou černou. Pro vytvoření stylové ložnice, jsme si pro vás na Bedario.cz připravili celou řadu ložního prádla v barvách, které vás budou bavit. Závan jarní svěžesti přináší Smaragdový sen, jedinečnou pohodu vyčarujete s francouzskou bavlnou FRESH a zelené stěny zas skvěle doplní přírodní vzory na příjemném povlečení DELUX TREES.

##PRODUKTY##

Zelenou mají i květinové vzory

Využijte kouzlo kontrastu a vyměňte tlumené barvy a jednoduché vzory zimní sezóny za veselé barevné kombinace, které vás nabijí pozitivní energií. Inspirujte se rozkvetlou zahradou a přeneste si kousek léta i do vaší ložnice. V našem sortimentu naleznete záplavu květinových vzorů, které vám navodí dobrou náladu hned po probuzení. Příjemný francouzský šarm propůjčí vaší ložnici romantické povlečení z naší nabídky bavlněného ložního prádla. Povlečení PROVENCE COLLECTION z české tkaniny s potiskem drobných kvítků představuje záruku opravdové kvality. Záplava slunečnic na veselém zeleném povlečení se postará o klidné spaní a spokojený úsměv na vaší tváři každé ráno. Zastánci elegance si přijdou na své v jemném francouzském povlečení ve světlé krémové barvě.

Pokud se stále ještě nemůžete rozhodnout, co je zrovna pro vás to pravé, neváhejte se na nás obrátit. Bydlení nás prostě baví a jsme připraveni vám kdykoli ochotně poradit.