Zkontrolujte barevné kombinace pro podzim roku 2017

Zkontrolujte barevné kombinace pro podzim roku 2017

Sledujeme pro vás trendy a tak se po čase zase vracíme k barevným kombinacím. Které barvy se hodí do ložnice? A které budou trendy tento podzim? Pojďme se na to podívat.

Hitem léta byla svěží zelená. Jinak ale pořád vedou zemité barvy. Jsou to takové, které vás uklidní a navodí příjemnou atmosféru pro odpočinek. Psychologie barev je známou věcí, každá na nás nějak působí. Ložnice má být útulná a klidná. To zařídí třeba teplé kávové tóny. Ale s tmavou barvou zacházejte opatrně, nesmí jí být zase moc, ať se necítíte v ložnici stísněně.

Přírodní barvy stále vedou

Jsou to právě zemité a pastelové barvy, které zůstávají trendy i na podzim roku 2017. Magazíny o bydlení radí kombinovat zelenou, terakotovou a také třeba béžovou. Chybu neuděláte ani s šedo-modrými odstíny. Klidnou místnost pro odpočinek vytvoříte i variacemi hnědé až kávové barvy, které lze kombinovat s přírodním dřevem.

Nemusíte hned měnit barvy na stěnách, někdy stačí jen doladit pár doplňků. My v Bedario vám pomůžeme s výběrem ložního prádla. Pokud ale toužíte po větší změně, klidně nechte malování na zimu. Je tak trochu mýtem, že se to v zimě nehodí a že budou stěny špatně schnout. Naopak, někteří odborníci malování v zimních měsících doporučují. Vyhřáté stěny v kombinaci s vytopenými místnostmi jsou pro schnutí barev ideální, nátěr schne rychleji.

##PRODUKTY##

Přiložte ruku k dílu

Velmi moderní je také letos vintage, retro a minimalistický urban styl. Hitem je i recyklace a ručně dělané výrobky. Věnujte jeden víkend zútulnění vaší ložnice a vyrobte si originální doplňky přesně ve vašem stylu a budete moderní. Trendem jsou čím dál více i útulná zákoutí. Jedno takové můžete vybudovat i ve vaší ložnici, chce to jenom pohodlné křeslo, lampu, stolek a pár doplňků. Pak už si jen užívejte odpočinku, třeba s oblíbenou knihou!