Vyzrajte na podzimní depresi

Vyzrajte na podzimní depresi

Studené podzimní dny schovaly slunce za oponu šedivých mraků a namísto klidného babího léta tak musíme každé ráno bojovat s depresivním pohledem z okna. S počasím bohužel nic nenaděláme, vyzrát nad podzimním splínem však můžeme docela jednoduše. Jak na to? Stačí trocha kreativity a z domova se rázem stane naše vlastní komfortní bublina plnou dobré nálady. Klíčem jsou naše smysly, proto se zaměříme na veselé barvy, příjemné vůně a pohodlné doplňky, které nás rozmazlí.

Neutrální podzimní barvy? Radši vzpomínky na letní západy slunce.

To, že začal pochmurný podzim neznamená, že bychom si jej museli přenášet také do našeho obydlí. Pokud stále toužíte po teplých letních dnech plných živých energických barev, žádný problém! Obklopte se jasnými odstíny žluté, červené nebo třeba nebesky modré. Prostor pro vaši fantazii poskytnou stěny místnosti, prázdné poličky čekající na ručně vyrobené nebo s láskou koupené výrobky či třeba samotná postel. U nás již tradičně najdete veselá prostěradla a povlečení připomínající rozkvetlou zahradu, výpravy k mořské hladině nebo dálky plné cizokrajných květů.

Souhra doplňků vytvoří tu správnou atmosféru

Málokdo z nás je natolik bohatý, aby obměňoval nábytek nebo koberce za různé barevné varianty dle sezóny. Důraz tedy klademe hlavně na doplňky. Vůni léta nám mohou pomoci uchovat například prací prášky a aviváže. Nejjednodušším způsobem, jak potěšit nejen čich, ale i zrak jsou květiny. Stačí si občas koupit do vázy pár řezaných květin a budete koukat, jak se pokoj okamžitě rozjasní. Vhodnou alternativou pro dlouhodobé udržení vůně jsou sušené květiny jako levandule, kterou můžete zakoupit v ozdobných pytlíčcích nebo rovnou jako náplň do polštářů. Kromě nevtíravé vůně se tak sobě i ostatním členům rodiny postaráte o klidné spaní, lepší relaxaci a dobrou náladu.

Sejde z očí, sejde z mysli

Vzpomínky na letní zážitky vám pomohou uchovat také různé nástěnky a rámečky, do kterých umístíte fotografie z dovolené s přáteli nebo milovaným protějškem. Budete tak mít stále na očích ty šťastné chvíle, přestože se zrovna nebudete cítit ve své kůži. Stejně dobře vám pro vykouzlení úsměvu na tváři poslouží pozitivní hudba.

Kromě obvyklých doplňků v podobě obrazů nebo zmíněných květin, můžete domácnost projasnit také dalšími prvky. Co takhle doladit k závěsům v kuchyni například barevné podsedáky na židle? My jich pro vás máme dostatek, stačí si jen vybrat.

Stejným způsobem můžete dodat energii i vaší koupelně, kvalitní froté ručníky v zářivých barvách už dnes nejsou nic neobvyklého, my vám ale nabízíme také sympatické kombinace koupelnových a WC podložek. Vaše koupelna dostane stylový nádech a zároveň praktické vybavení.

Pokud na vás po náročném pracovním dni přece jen sedne trocha té depresivní nálady, nevěšte hlavu. Stačí si pustit oblíbený film, uvařit voňavý čaj a uvelebit se na sedačce pod hřejivým přehozem. V případě, že vám měkká deka ve skříni chybí, nevadí, v e-shopu na Bedario.cz naleznete širokou škálu neuvěřitelně hebkých dek určených právě na tyto studené večery.

##PRODUKTY##