Doprava a platba

Kdo mi balíček bude doručovat?  

Zvolili jsme několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte tedy tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Česká pošta je klasika, ale můžete vybrat i kurýra PPL nebo Zásilkovnu. A když se rozšoupnete a nakoupíte za více než 2000 korun, zaplatíme kurýra za Vás.

 

1) Zásilkovna                                            

Zásilky běžně doručují do druhého dne. Jakmile předáme zboží do přepravy, okamžitě vám odešlou email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení na vámi zvolené výdejní místo vám pošlou SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: stačí zaslat odpovědní SMS a Zásilkovna vám lhůtu zdarma prodlouží až na 21 dní. (tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena)

 

Kolik to bude stát?    

Cena při platbě předem   59 Kč
Cena při zaslání na dobírku   89 Kč

 

 

2) Česká pošta – balík do ruky                

Česká pošta nabízí službu balík do ruky, což znamená, že Vám zásilku doručí až domů. Předem Vás kontaktují o plánovaném čase doručení, takže máte čas vrátit se třeba z procházky včas. Obvykle doručuje pošta do 1 až 2 pracovních dní.

 

Kolik to bude stát?                                  

Cena při platbě předem   99 Kč
Cena při zaslání na dobírku   129 Kč

 

 

3) Kurýr PPL                

Kurýři se opravdu činí a doručují již do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Až se k Vám budou blížit zavolají nebo napíší SMS, takže budete vědět, kdy balíček čekat.

Důležité je hlavně pečlivě vyplnit kontaktní údaje, ať se Vám doručovatelé dovolají a dozvoní se na správné místo. Pokud zásilku nikdo z nějakého záhadného důvodu přesto nepřevezme, bude doručena zpět k nám.

 

Kolik to bude stát?

Cena při platbě předem   99 Kč
Cena při zaslání na dobírku   129 Kč

 

 

 

Jak mohu zaplatit?     

DOBÍRKA – Jestli máte peníze zašité v matraci, klidně zaplaťte pošťákovi, kurýrovi v hotovosti. Při vyplňování volte platbu dobírkou.

ONLINE KARTOU - Další možností je platební brána Comgate. Určitě to znáte. Je to rychlé a bezpečné. Buď si zvolíte platbu kartou nebo rychlý bankovní převod. Jde o bankovní převod, který ale probíhá v reálném čase. Nemusíte tak čekat několik dní, než se peníze převedou. Vyberte vaši banku a přihlaste se. Pak už jen párkrát kliknete. Systém za vás vyplní všechny potřebné údaje, vy jen potvrdíte platbu. Snadné, rychlé, pohodlné a zdarma.

BANKOVNÍ PŘEVOD - Po vytvoření objednávky obdržíte potvrzovací email s informacemi k platbě a provedete standardní převod peněz.