Jaké barvy se hodí do ložnice?

Vlivem rychlého životního tempa občas zapomínáme myslet sami na sebe a na kvalitní odpočinek. Po dlouhém náročném dni potřebuje tělo regenerovat, aby mohlo načerpat novou energii na další práci. Naše ložnice se tak musí každý večer proměnit v oázu klidu, kde si užijeme nerušený spánek a hned po ránu získáme dobrou náladu. 

 

 

 

Uklidňující atmosféru můžeme podpořit například vhodně zvolenou kombinací barev. Obecně se doporučuje kombinace přírodních materiálů s barvami jako je zelená, fialová nebo modrá. Tyto barvy napomáhají k relaxaci, zklidnění nervů a navození harmonie. Zároveň zvyšují koncentraci. Pokud potřebujete meditovat, trpíte nervozitou nebo vnitřním neklidem, zkuste se obklopit materiály a vzory, které symbolizují přírodu. Naopak barvám jako je červená nebo černá se raději vyhněte, špatně by se vám usínalo.

 

 

 

 

Na Bedario.cz jsme pro vás připravili celou řadu výběrového ložního prádla, které přispěje k žádoucímu pocitu rovnováhy. Vsaďte třeba na krásné šedé povlečení, ze 100% bavlny, které zdobí jemný vlny. Bílé stěny oživíte povlečením s modrými palmovými listy a barevné stěny ideálně doplníte saténovým perleťovým povlečením s drobnými proužky