O nás

Říkáte si, kdo to vlastně pro vás bytový textil vybírá? Velmi nás těší! Jsme parta lidí, co s tím už má nějaké zkušenosti. Baví nás to, protože rádi pomáháme udělat z vašeho domova příjemné a útulné místo.

Kdo jsme?

Jsme nadšenci do bytového textilu. O vaše nákupy se právě v Bedariu stará team lidí. Každý má na starosti něco jiného a dohromady nám to šlape jako namazaný stroj. Rádi vám pomáháme, radíme a řešíme případné problémy. Těm ale nejradši úplně předcházíme. Sledujeme trendy a vybíráme kvalitní a spolehlivé dodavatele. Našim cílem je, aby si u nás vybral každý to, co zrovna potřebuje. Snadno, rychle a přehledně. A pokud nic nekupujete, zajděte na blog, možná zrovna přibyl článek, který vás bude zajímat.

Proč píšeme blog?

Chceme, abyste u nás našli všechno, co potřebujete. Povlečení, přikrývky, ručníky i pyžama, ale také třeba inspiraci. A tak vybíráme a zpracováváme zajímavá témata z oblasti bydlení a trendů. Zjišťujeme za vás, co je zrovna moderní, která přikrývka vás nejvíc zahřeje a čím vyzdobit komnaty vaší malé princezny nebo prince.

Dejte nám vědět!

Klidně nám napište. S čím jste byli spokojeni? Na čem ještě můžeme zapracovat? Pořád je co zlepšovat a vaše spokojenost nás žene kupředu.

Už se nemůžeme dočkat, až budeme balit a předávat kurýrovi právě váš balíček. Tak už nás nenapínejte a běžte se kouknout, co pro vás tentokrát máme. Nabídka je pestrá.