Povlečení, prostěradla, deky, osušky, ručníky, přikrývky a jiný bytový textil se slevou 35 %. 🌸

Reklamace a vrácení zboží

Něco je špatně? I když se snažíme veškeré problémy předvídat a předcházet jim, může se stát, že budete chtít zboží reklamovat nebo ho vrátit. Jak na to?

 

Chci zboží vrátit, jak to bude probíhat?

Když objednávka opustí nás sklad, odesíláme vám e-mail, který obsahuje formulář pro vrácení. Pokud se vám povlečení nebo jiný doplněk nakonec do domácnosti moc nehodí a chcete ho vrátit, stačí když vyplníte právě tento formulář. Pak už jen zabalte zboží do nějakého neprůhledného obalu a šup s ním na poštu. Pošlete ho, prosím, zpět na naši adresu. Ta je uvedena ve formuláři a najdete ji i na našich stránkách v sekci kontakt (kontaktní adresa). Pokud si to rozmyslíte do dvou týdnů, nemusíte ani udávat důvod. V takovém případě po vás budeme chtít, abyste do formuláře vyplnili kontaktní údaje, číslo vašeho účtu a název produktu, který chcete vrátit.

Na původní obaly nehrajeme, ale spoléháme, že zboží vrátíte nepoškozené.

 

Kdy dostanu peníze?

Peníze dostanete do 14-ti dnů od doručení vráceného zboží. Tak nám to ukládá zákon.

 

Chci nákup reklamovat, jak na to?

Třikrát měř a jednou řež. I my se řídíme tímto pravidlem a vše kontrolujeme. Někdy se ale stane, že chcete zboží reklamovat, protože má třeba nějakou vadu. Tyhle případy řešíme raději individuálně. Nejlepší bude, když nám zavoláte nebo napíšete email. Vyřešíme to co nejrychleji. Snažíme se tenhle proces příliš neprotahovat, nejdéle se však o všechno postaráme v zákonné 30-ti denní lhůtě. Ta začíná běžet v den, kdy k nám zásilka dorazí.

Vyfoťte, prosím, v čem je problém a my už se na to podíváme. Budete chtít vrátit peníze nebo poslat nové zboží? Na všem se individuálně domluvíme. Nové zboží vám pošleme na naše náklady, takže už si s poštovným starosti dělat nemusíte.

 

Kontaktní adresa:                                                         

FROGMAN s.r.o. - 26878

Rybníky IV 738

760 01, Zlín                                      

Kontaktní e-mail: sluzebnicek@bedario.cz                                    

Kontaktní telefon: +420 228 226 183